Розклад

На жаль, нічого не знайдено

24 березня 2017

18:00
Будинок кіно
Синя зала
19:00
Будинок кіно
Червона зала
20:00
Зустріч зі спеціальним гостем
Лора Нікс, The Yes Men
США
Будинок кіно
Червона зала

25 березня 2017

10:00
Організатори: Громадська спілка «Українська Гельсінська спілка з прав людини», МБО «Екологія – Право – Людина», ГО Центр правових та політичних досліджень «СІМ», екологічно-гуманітарне об’єднання «Зелений Світ», ГО «Зелений Фронт».
Будинок кіно
Зелена зала
11:00
Лора Нікс, The Yes Men
США
Будинок кіно
Синя зала
12:00
Організатори: Асоціація велосипедистів Києва
Парк Шота Руставелі
Парк Шота Руставелі
12:00
Будинок кіно
Зелена зала
13:00
Організатори: Docudays UA. За участі Шона Девліна, учасника Yes Lab
Будинок кіно
Біла зала
13:00
Будинок кіно
Синя зала
14:00
Будинок кіно
Зелена зала
14:00
Організатор: Docudays UA
Будинок кіно
Фойє, третій поверх
15:00
Будинок кіно
Біла зала
15:00
Зустріч з режисерами
Кей Ганнаган
США, Болгарія
Будинок кіно
Синя зала
отримати квиток
15:00
Зустріч з режисерами
Майте Альберді, Ґ’єдре Жіцките
Литва, Чилі
Будинок кіно
Синя зала
отримати квиток
15:00
Зустріч з режисерами
Роджер Горн
Південна Африка
Будинок кіно
Синя зала
отримати квиток
15:00
Зустріч з режисером
Дєніс Шабаєв
Росія
Будинок кіно
Червона зала
отримати квиток
16:30
Організатори: Самоорганізована мистецька ініціатива ДЕ НЕ ДЕ
Будинок кіно
Зелена зала
17:00
Організатори: Асоціація велосипедистів Києва
Будинок кіно
Біла зала
17:00
Будинок кіно
Хол третього поверху
17:00
Обговорення з режисеркою
Леа Ґлоб, Метте Карла Альбрехтсен
Данія, Норвегія
Кінопанорама
Велика зала
отримати квиток
17:00
Зустріч з режисеркою
Саломе Яші
Грузія, Німеччина
Кінотеатр «Київ»
Синя зала
отримати квиток
17:00
Зустріч з режисером
Даніель Абма
Будинок кіно
Червона зала
отримати квиток
18:00
Зустріч з режисером
Андрей Даскалеску
Румунія
Будинок кіно
Синя зала
отримати квиток
19:00
Зустріч зі співрежисеркою
Міхаель Ґлавоґґер, Моніка Віллі
Австрія, Німеччина
Кінотеатр «Київ»
Синя зала
отримати квиток
19:00
Зустріч з режисером
Гейді Бранденберґ, Метью Орзел
Швейцарія
Будинок кіно
Червона зала
отримати квиток
19:00
Зустріч зі знімальною групою
Анастасія Старожицька, Марія Старожицька
Україна
Кінопанорама
Велика зала
отримати квиток
20:00
Зустріч з режисером
Яаак Кільмі, Леннарт Лаберенц
Естонія
Будинок кіно
Синя зала
отримати квиток
21:00
Зустріч з режисером та гостями
Аскольд Куров
Естонія, Польша, Чехія
Будинок кіно
Червона зала
отримати квиток
21:00
Зустріч з режисером
Девід Боренштайн
Данія
Кінопанорама
Велика зала
отримати квиток
21:15
Вернер Герцоґ
США
Кінотеатр «Київ»
Синя зала
отримати квиток

26 березня 2017

10:00
Організатори: Громадська спілка «Українська Гельсінська спілка з прав людини», МБО «Екологія – Право – Людина», ГО Центр правових та політичних досліджень «СІМ», екологічно-гуманітарне об’єднання «Зелений Світ», ГО «Зелений Фронт».
Будинок кіно
Зелена зала
10:00
Будинок кіно
Хол третього поверху
10:00
Дєніс Шабаєв
Росія
Будинок кіно
Червона зала
10:30
Будинок кіно
Фойє, третій поверх
11:00
Анастасія Старожицька, Марія Старожицька
Україна
Будинок кіно
Синя зала
11:30
Організатори: Docudays UA, Українська молодіжна кліматична асоціація
Будинок кіно
Біла зала
11:30
Будинок кіно
Фойє, третій поверх
12:00
Будинок кіно
Зелена зала
12:00
Даніель Абма
Будинок кіно
Червона зала
12:00
Зустріч з режисерами
Кей Ганнаган
США, Болгарія
Кінотеатр «Київ»
Сінематека
12:00
Зустріч з режисерами
Майте Альберді, Ґ’єдре Жіцките
Литва, Чилі
Кінотеатр «Київ»
Сінематека
12:00
Зустріч з режисерами
Роджер Горн
Південна Африка
Кінотеатр «Київ»
Сінематека
13:00
Організатори: Аналітичний центр CEDOS, правозахисна кампанія Fight For Right
Будинок кіно
Біла зала
13:00
Девід Боренштайн
Данія
Будинок кіно
Синя зала
14:00
Будинок кіно
Зелена зала
14:00
Організатор: Docudays UA
Будинок кіно
Фойє, третій поверх
15:00
Організатори: 350.org
Будинок кіно
Біла зала
15:00
Зустріч з режисером
Захаві Санжаві
Швеція
Будинок кіно
Червона зала
отримати квиток
15:00
Зустріч з режисерами
Хухуа Торніке
Грузія
Будинок кіно
Синя зала
отримати квиток
15:00
Зустріч з режисерами
Бенжамін д’Ауст
Бельгія
Будинок кіно
Синя зала
отримати квиток
15:00
Зустріч з режисерами
Анна Бединська
Польща
Будинок кіно
Синя зала
отримати квиток
15:00
Зустріч з режисерами
Ясна Країновіч
Бельгія, Франція
Будинок кіно
Синя зала
отримати квиток
16:30
Будинок кіно
Зелена зала
17:00
Організатори: Українська молодіжна кліматична асоціація
Будинок кіно
Біла зала
17:00
Зустріч з режисером та оператором
Гульда Рос Ґуднандоттір
Ісландія
Кінопанорама
Велика зала
отримати квиток
17:00
Зустріч з режисером
Голлі Файфер
Австралія
Будинок кіно
Червона зала
отримати квиток
17:00
Раул Пек
Франція, США, Бельгія
Кінотеатр «Київ»
Синя зала
отримати квиток
18:00
Дискусія
Таґґарт Сіґел, Jon Betz
США
Будинок кіно
Синя зала
отримати квиток
19:00
Зустріч з режисером
Сергій Буковський
Україна
Кінотеатр «Київ»
Синя зала
отримати квиток
19:00
Зустріч з творчою групою та героями фільмів
Роман Бондарчук
Латвія, Україна, Німеччина
Будинок кіно
Червона зала
19:00
Зустріч з продюсером та режисером
Дмітрій Калашніков
Білорусь, Росія, Сербія, Боснія і Герцоговина, Хорватія
Кінопанорама
Велика зала
отримати квиток
20:30
Гак-Чунь Лі
Південна Корея
Будинок кіно
Синя зала
21:00
Зустріч з режисером
Ґітта Ґcелл
Швейцарія, Німеччина
Кінотеатр «Київ»
Синя зала
отримати квиток
21:00
Зустріч з режисерами
Микола Рідний
Україна
Будинок кіно
Червона зала
отримати квиток
21:00
Зустріч з режисерами
Світлана Шимко
Україна
Будинок кіно
Червона зала
отримати квиток
21:00
Зустріч з режисерами
Семен Мозговий
Україна
Будинок кіно
Червона зала
отримати квиток
21:00
Зустріч з продюсером і головним героєм
Леван Коґуашвілі
Грузія, Хорватія, Україна
Кінопанорама
Велика зала
отримати квиток

27 березня 2017

10:00
Будинок кіно
Хол третього поверху
10:00
Захаві Санжаві
Швеція
Будинок кіно
Червона зала
10:30
Будинок кіно
Фойє, третій поверх
11:00
Зустріч з режисерами
Микола Рідний
Україна
Будинок кіно
Синя зала
11:00
Зустріч з режисерами
Світлана Шимко
Україна
Будинок кіно
Синя зала
11:00
Зустріч з режисерами
Семен Мозговий
Україна
Будинок кіно
Синя зала
11:00
Дмітрій Калашніков
Білорусь, Росія, Сербія, Боснія і Герцоговина, Хорватія
Кінопанорама
Велика зала
11:30
Будинок кіно
Фойє, третій поверх
12:00
Будинок кіно
Зелена зала
12:00
Голлі Файфер
Австралія
Будинок кіно
Червона зала
12:00
Зустріч з режисерами
Хухуа Торніке
Грузія
Кінотеатр «Київ»
Сінематека
12:00
Зустріч з режисерами
Бенжамін д’Ауст
Бельгія
Кінотеатр «Київ»
Сінематека
12:00
Зустріч з режисерами
Анна Бединська
Польща
Кінотеатр «Київ»
Сінематека
12:00
Зустріч з режисерами
Ясна Країновіч
Бельгія, Франція
Кінотеатр «Київ»
Сінематека
13:00
Організатори: Docudays UA
Будинок кіно
Біла зала
13:00
А. а. В. Амазі
Великобританія, Зімбабве
Будинок кіно
Синя зала
13:00
Дан Бол
Нідерланди
Будинок кіно
Синя зала
13:00
Майке фон дер Лінден і Мар’є Губе
Нідерланди
Будинок кіно
Синя зала
13:00
Кагане Купермен
США
Будинок кіно
Синя зала
13:00
Леван Коґуашвілі
Грузія, Хорватія, Україна
Кінопанорама
Велика зала
14:00
Організатор: Docudays UA
Будинок кіно
Фойє, третій поверх
14:00
Будинок кіно
Зелена зала
15:00
Зустріч з режисером
Александр Кваташідзе
Грузія
Будинок кіно
Червона зала
отримати квиток
15:00
Зустріч з режисерами
Юлія Панасенко
Росія
Будинок кіно
Синя зала
отримати квиток
15:00
Зустріч з режисерами
Мостафа Аташмард
Іран
Будинок кіно
Синя зала
отримати квиток
15:00
Зустріч з режисерами
Антон Яремчук , Данила Окулов
Україна
Будинок кіно
Синя зала
отримати квиток
16:00
Організатори: Громадська спілка «Українська Гельсінська спілка з прав людини», МБО «Екологія – Право – Людина», ГО Центр правових та політичних досліджень «СІМ», екологічно-гуманітарне об’єднання «Зелений Світ», ГО «Зелений Фронт».
Будинок кіно
Біла зала
16:00
Будинок кіно
Зелена зала
17:00
Організатори: Docudays UA Модерує Юлія Попова, координаторка програми “Сприяння Демократії” представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні
Будинок кіно
Біла зала
17:00
Татьяна Уесо
Мексика
Кінотеатр «Київ»
Синя зала
отримати квиток
17:00
Зустріч з режисером
Яакко Рууска
Фінляндія, Німеччина
Кінопанорама
Велика зала
отримати квиток
17:00
Зустріч з режисером
Жером ле Мер
Бельгія, Франція, Швейцарія
Будинок кіно
Червона зала
отримати квиток
18:00
Дискусія «Заклади культури – суспільне благо чи арена боротьби громад та бізнесу?»
Emek Bizim İstanbul Bizim
Туреччина
Будинок кіно
Синя зала
отримати квиток
19:00
Зустріч з режисером
Аудрюс Стоніс
Естонія, Литва
Кінотеатр «Київ»
Синя зала
отримати квиток
19:00
Ліанґ Жао
Великобританія
Будинок кіно
Червона зала
отримати квиток
19:00
Зустріч з режисером
Анна Замецька
Польща
Кінопанорама
Велика зала
отримати квиток
20:00
Зустріч з режисером
Шербан Джеорджеску
Румунія, Німеччина
Будинок кіно
Синя зала
отримати квиток
21:00
Юй Хайбо, Юй Тянкі Кікі
Китай, Голандія
Кінотеатр «Київ»
Синя зала
отримати квиток
21:00
Зустріч з режисерами
Дарія Гірна
Україна
Будинок кіно
Червона зала
отримати квиток
21:00
Зустріч з режисерами
Дмитро Бурко
Україна
Будинок кіно
Червона зала
отримати квиток
21:00
Зустріч з режисерами
Андрій Приймаченко, Уляна Скицька, Валерій Пузік, Юля Ільченко, Марина Лопушин, Маріам Шелія
Україна
Будинок кіно
Червона зала
отримати квиток
21:00
Зустріч з режисерами
Лєра Мальченко та Олександр Ганц
Україна
Будинок кіно
Червона зала
отримати квиток
21:00
Коко Шрайбер
Нідерланди
Кінопанорама
Велика зала
отримати квиток

28 березня 2017

10:00
Організатори: МБО «Екологія – Право – Людина»
Будинок кіно
Біла зала
10:00
Організатори: Громадська спілка «Українська Гельсінська спілка з прав людини», МБО «Екологія – Право – Людина», ГО Центр правових та політичних досліджень «СІМ», екологічно-гуманітарне об’єднання «Зелений Світ», ГО «Зелений Фронт».
Будинок кіно
Зелена зала
10:00
Будинок кіно
Хол третього поверху
10:00
Александр Кваташідзе
Грузія
Будинок кіно
Червона зала
10:30
Будинок кіно
Фойє, третій поверх
11:00
Зустріч з режисерами
Дарія Гірна
Україна
Будинок кіно
Синя зала
11:00
Зустріч з режисерами
Дмитро Бурко
Україна
Будинок кіно
Синя зала
11:00
Зустріч з режисерами
Андрій Приймаченко, Уляна Скицька, Валерій Пузік, Юля Ільченко, Марина Лопушин, Маріам Шелія
Україна
Будинок кіно
Синя зала
11:00
Зустріч з режисерами
Лєра Мальченко та Олександр Ганц
Україна
Будинок кіно
Синя зала
11:00
Анна Замецька
Польща
Кінопанорама
Велика зала
11:30
Будинок кіно
Фойє, третій поверх
12:00
Жером ле Мер
Бельгія, Франція, Швейцарія
Будинок кіно
Червона зала
12:00
Зустріч з режисерами
Юлія Панасенко
Росія
Кінотеатр «Київ»
Сінематека
12:00
Зустріч з режисерами
Мостафа Аташмард
Іран
Кінотеатр «Київ»
Сінематека
12:00
Зустріч з режисерами
Антон Яремчук , Данила Окулов
Україна
Кінотеатр «Київ»
Сінематека
12:30
Організатори: МБО «Екологія – Право – Людина»
Будинок кіно
Біла зала
13:00
Коко Шрайбер
Нідерланди
Кінопанорама
Велика зала
14:00
Будинок кіно
Зелена зала
14:00
Організатор: Docudays UA
Будинок кіно
Фойє, третій поверх
15:00
Тоніслав Хрістов
Фінляндія, Болгарія
Будинок кіно
Червона зала
отримати квиток
15:00
Зустріч з режисерами
Лінас Мікута
Литва
Будинок кіно
Синя зала
отримати квиток
15:00
Зустріч з режисерами
Нікола Іліч
Швейцарія
Будинок кіно
Синя зала
отримати квиток
15:00
Зустріч з режисерами
Ганна Фішер
Німеччина
Будинок кіно
Синя зала
отримати квиток
16:00
Організатори: МБО «Екологія – Право – Людина»
Будинок кіно
Біла зала
16:00
Будинок кіно
Зелена зала
17:00
Дискусія
Зайне Акйол
Канада, Німеччина
Кінопанорама
Велика зала
отримати квиток
17:00
Зустріч з режисером
Якоб Пройсс
Німеччина
Будинок кіно
Червона зала
отримати квиток
17:00
Джонатан Літтелл
Франція, Німеччина, Бельгія
Кінотеатр «Київ»
Синя зала
отримати квиток
18:00
Організатори: Східноукраїнський центр громадських ініціатив, Коаліція «Справедливість заради миру на Донбасі», Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні
Будинок кіно
Біла зала
18:00
Тім Ґребгем, Джаспер Шарп
Великобританія
Будинок кіно
Синя зала
отримати квиток
19:00
Зустріч з режисером
Меєліс Мугу
Естонія
Кінопанорама
Велика зала
отримати квиток
19:00
Кіп Андерсен, Кіґен Кун
США
Будинок кіно
Червона зала
отримати квиток
19:15
Мірослав Янек
Чехія
Кінотеатр «Київ»
Синя зала
отримати квиток
20:30
Роман Бондарчук
Латвія, Україна, Німеччина
Будинок кіно
Синя зала
21:00
Зустріч з режисерами
Юлія Кочетова-Набожняк
Україна
Будинок кіно
Червона зала
отримати квиток
21:00
Зустріч з режисерами
Олександра Чупріна
Україна
Будинок кіно
Червона зала
отримати квиток
21:00
Клер Вайскопф
Колумбія
Кінопанорама
Велика зала
отримати квиток

29 березня 2017

10:00
Організатори: Громадська спілка «Українська Гельсінська спілка з прав людини», МБО «Екологія – Право – Людина», ГО Центр правових та політичних досліджень «СІМ», екологічно-гуманітарне об’єднання «Зелений Світ», ГО «Зелений Фронт».
Будинок кіно
Зелена зала
10:00
Будинок кіно
Хол третього поверху
10:00
Тоніслав Хрістов
Фінляндія, Болгарія
Будинок кіно
Червона зала
10:30
Будинок кіно
Фойє, третій поверх
11:00
Зустріч з режисерами
Юлія Кочетова-Набожняк
Україна
Будинок кіно
Синя зала
11:00
Зустріч з режисерами
Олександра Чупріна
Україна
Будинок кіно
Синя зала
11:00
Меєліс Мугу
Естонія
Кінопанорама
Велика зала
11:30
Організатори: МБО «Екологія – Право – Людина»
Будинок кіно
Біла зала
11:30
Будинок кіно
Фойє, третій поверх
12:00
Будинок кіно
Зелена зала
12:00
Якоб Пройсс
Німеччина
Будинок кіно
Червона зала
12:00
Зустріч з режисерами
Лінас Мікута
Литва
Кінотеатр «Київ»
Сінематека
12:00
Зустріч з режисерами
Нікола Іліч
Швейцарія
Кінотеатр «Київ»
Сінематека
12:00
Зустріч з режисерами
Ганна Фішер
Німеччина
Кінотеатр «Київ»
Сінематека
13:00
Клер Вайскопф
Колумбія
Кінопанорама
Велика зала
14:00
Організатори: МБО «Екологія – Право – Людина»
Будинок кіно
Біла зала
14:00
Організатор: Docudays UA
Будинок кіно
Фойє, третій поверх
14:00
Будинок кіно
Зелена зала
15:00
Гейді Спеконья
Німеччина, Швейцарія
Будинок кіно
Червона зала
отримати квиток
15:00
Зустріч з режисерами
Інна Омельченко
Росія
Будинок кіно
Синя зала
отримати квиток
15:00
Зустріч з режисерами
Робін Петре
Бельгія, Португалія, Угорщина
Будинок кіно
Синя зала
отримати квиток
15:00
Зустріч з режисерами
Ясмін Шрофер
Нідерланди
Будинок кіно
Синя зала
отримати квиток
16:00
Організатори: Docudays UA
Будинок кіно
Зелена зала
16:30
Організатори: МБО «Екологія – Право – Людина»
Будинок кіно
Біла зала
17:00
Рагул Джейн
Індія-Німеччина-Фінляндія
Кінотеатр «Київ»
Синя зала
отримати квиток
17:00
Німа Сарвестані
Швеція
Кінопанорама
Велика зала
отримати квиток
17:00
Зустріч з режисером
Ґаяне Петросян
Великобританія, Росія
Будинок кіно
Червона зала
отримати квиток
18:00
Організатори: Міжнародний комітет Червоного Хреста За участі: Фархана Джавід – психологиня МКЧХ
Будинок кіно
Зелена зала
18:00
Зустріч з режисерами
Франческа Скалізі,
Швейцарія
Будинок кіно
Синя зала
отримати квиток
18:30
Зустріч з режисером
Павел Лозінський
Польща
Кінотеатр «Київ»
Синя зала
отримати квиток
19:00
Зустріч з режисером
Маттіас фон Ґунтен
Швейцарія
Будинок кіно
Червона зала
отримати квиток
19:00
Дженні Ґейдж
США
Кінопанорама
Велика зала
отримати квиток
20:00
Андреас Йонсен
Данія
Будинок кіно
Синя зала
отримати квиток
21:00
Зустріч з режисерами
Анна Корж
Україна
Будинок кіно
Червона зала
отримати квиток
21:00
Зустріч з режисерами
Аліса Коваленко
Великобританія, Україна, Франція
Будинок кіно
Червона зала
отримати квиток
21:00
Зустріч з режисерами
Юлія Аппен, Микита Лиськов , Олександра Васина, Наталка Целюба
Україна
Будинок кіно
Червона зала
отримати квиток
21:00
Зустріч з режисерами
Анастасія Максимчук
Україна
Будинок кіно
Червона зала
отримати квиток
21:00
Ніколаус Ґайргальтер
Австрія
Кінотеатр «Київ»
Синя зала
отримати квиток
21:00
Мартін Коллар
Словаччина, Чехія
Кінопанорама
Велика зала
отримати квиток

30 березня 2017

10:00
Організатори: Громадська спілка «Українська Гельсінська спілка з прав людини», МБО «Екологія – Право – Людина», ГО Центр правових та політичних досліджень «СІМ», екологічно-гуманітарне об’єднання «Зелений Світ», ГО «Зелений Фронт».
Будинок кіно
Зелена зала
10:00
Кінотеатр «Київ»
Сінематека
10:00
Будинок кіно
Хол третього поверху
10:00
Гейді Спеконья
Німеччина, Швейцарія
Будинок кіно
Червона зала
10:30
Будинок кіно
Фойє, третій поверх
11:00
Організатори: Екоцентр
Будинок кіно
Біла зала
11:00
Зустріч з режисерами
Анна Корж
Україна
Будинок кіно
Синя зала
11:00
Зустріч з режисерами
Аліса Коваленко
Великобританія, Україна, Франція
Будинок кіно
Синя зала
11:00
Зустріч з режисерами
Юлія Аппен, Микита Лиськов , Олександра Васина, Наталка Целюба
Україна
Будинок кіно
Синя зала
11:00
Зустріч з режисерами
Анастасія Максимчук
Україна
Будинок кіно
Синя зала
11:00
Дженні Ґейдж
США
Кінопанорама
Велика зала
11:30
Будинок кіно
Фойє, третій поверх
12:00
Ґаяне Петросян
Великобританія, Росія
Будинок кіно
Червона зала
13:00
Мартін Коллар
Словаччина, Чехія
Кінопанорама
Велика зала
13:30
Організатори: Національний екологічний центр України
Будинок кіно
Біла зала
14:00
Організатор: Docudays UA
Будинок кіно
Фойє, третій поверх
14:00
А. а. В. Амазі
Великобританія, Зімбабве
Будинок кіно
Синя зала
14:00
Дан Бол
Нідерланди
Будинок кіно
Синя зала
14:00
Майке фон дер Лінден і Мар’є Губе
Нідерланди
Будинок кіно
Синя зала
14:00
Кагане Купермен
США
Будинок кіно
Синя зала
15:00
Будинок кіно
Зелена зала
15:00
Зустріч з режисерами
Інна Омельченко
Росія
Кінотеатр «Київ»
Сінематека
15:00
Зустріч з режисерами
Робін Петре
Бельгія, Португалія, Угорщина
Кінотеатр «Київ»
Сінематека
15:00
Зустріч з режисерами
Ясмін Шрофер
Нідерланди
Кінотеатр «Київ»
Сінематека
16:00
Організатори: Громадська спілка «Українська Гельсінська спілка з прав людини», МФ «Відродження», Всеукраїнська спілка громадських організацій «Конгрес ромен України», Фонд ромських жінок «Чіріклі», Платформа для змін «Ре:Дизайн», Конгрес національних громад України, Асамблея національностей України ГО «Центр Права», м. Черкаси, Рада національних спільнот України, Міжнародна громадська організація "Інтернаціональний Союз"
Будинок кіно
Біла зала
19:00
Церемонія нагородження переможців, показ фільму, зустріч зі знімальною групою та Laibach
Уґіс Олте, Мортен Траавік
Норвегія, Латвія
Будинок кіно
Червона зала
отримати квиток
21:00
Клаудія Варежау
Португалія, Швейцарія, Японія
Кінопанорама
Велика зала
отримати квиток

31 березня 2017

10:00
Будинок кіно
Червона зала
МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО про права людини
24–31
березня 2017
2
мiсяцi до кінця прийому заявок

Завантажуйте мобільний додаток Docudays UA


Подай свій фільм!