Про квитки

НА ЯКІ ПОДІЇ ПОТРІБНІ КВИТКИ

Фестивальні покази тривають з 10:00 до 23:00. Фестивальні кінолокації: Будинок кіно, кінотеатри «Кінопанорама» та «Київ». 

 

Вхід на ранкові сеанси (до 15:00) - вільний. Після 15:00 - лише за квитками. Єдина вартість квитка у Будинку кіно та «Кінопанорамі» становить 20 грн. У кінотеатрі «Київ» - 40 грн.

 

Квиток надає право зайняти вільне місце в залі, окрім зарезервованих фестивалем. Один квиток може використати лише один глядач для відвідування одного сеансу.

Вхід на всі події DOCU/КЛАС вільний.

Вхід на події правозахисної програми, фотовиставку та «Живу бібліотеку» вільний. Для участі в деяких заходах потрібна попередня реєстрація, про що зазначено у програмі окремо.  

Вхід на церемонії відкриття та закриття фестивалю відбувається лише за запрошеннями.

 

ДЕ ПРИДБАТИ КВИТКИ

Квиток можна придбати у фестивальних касах та онлайн. Продаж квитків на кожен окремий сеанс закінчується за 10 хвилин до його початку.

 

Фестивальні каси:

Будинок кіно: вул. Саксаганського, 6, 1й поверх

Кінотеатр «Кінопанорама»: вул. Шота Руставелі, 19 

Кінотеатр «Київ»: вул. Велика Васильківська, 19

 

Протягом фестивалю каси Будинку кіно та кінотеатру «Київ» відчинені щодня по 30.03 включно.

Години роботи: з 10:00 до 22:00 (30.03 - до 21:00).

Каса «Кінопанорами» працює щоденно по 30.03 включно з 12:00 до 22:00. (30.03 - до 21:00).

 

* Наразі вже працюють всі каси, окрім кас Будинку кіно.

Останні - розпочнуть роботу безпосередньо з 24.03.

 

Онлайн-продаж для всіх локацій на www.docudays.org.ua.

 

Зауважте, що в режимі онлайн можна купити звичайний квиток. Безкоштовні квитки за абонементом, акредитацією та пільгами можна отримати лише у фестивальних касах.

Будь ласка, зверніть увагу, що в онлайн-продаж потрапляє лише частина загальної кількості квитків. Квиток також можна придбати безпосередньо перед сеансом у касі в разі його наявності.

 

ЯКІ Є ПІЛЬГИ

 

БЕЗКОШТОВНІ КВИТКИ ДЛЯ ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ ГЛЯДАЧІВ

 

Пенсіонери, студенти, школярі, учасники та ветерани АТО мають право отримати безкоштовний квиток у фестивальних касах, пред’явивши посвідчення. Кожній особі пільгової категорії може бути видано лише один квиток на один сеанс. Взяти квитки на паралельні сеанси неможливо. Пільговий квиток дійсний лише за умови пред’явлення посвідчення контролеру на вході до кінозали.

 

ОКРЕМІ БЕЗКОШТОВНІ ПОКАЗИ

 

Деякі вечірні кінопокази (після 15:00) є безкоштовними для всіх категорій відвідувачів (така інформація окремо позначена у програмі). Щоб потрапити на такий сеанс, потрібно отримати безкоштовний квиток. Його можна отримати у фестивальній касі або замовити онлайн. Один глядач може отримати лише один квиток на такий сеанс. 

 

ГЛЯДАЦЬКИЙ ДЕНЬ

 

Традиційно, останній день фестивалю - глядацький, коли в Червоній залі Будинку кіно відбуваються покази фільмів-переможців. Цього дня вхід на всі покази вільний. Квитки не потрібні.

 

ФЕСТИВАЛЬНИЙ АБОНЕМЕНТ

 

Для глядачів, які планують присвятити фестивалю максимум часу, передбачений абонемент. Його дія поширюється лише на кіносеанси після 15:00. Він недійсний для інших фестивальних подій, що вимагають окремої реєстрації. Абонемент коштує 400 грн. Купити його можна онлайн або у касі Будинку кіно.


Абонемент не гарантує вільного місця на кожен сеанс. Він надає можливість подивитися більше фільмів за меншу ціну. У будь-якому разі власник абонемента має брати квиток на кожен сеанс (окрім ранкових) у фестивальних касах. На підставі абонемента квиток видається безкоштовно. Квиток дійсний лише за умови пред’явлення абонемента контролеру на вході до кінозали.

 

Зауважте, що абонемент надає можливість отримати не більше одного квитка на один сеанс. Квитки на сеанси видаються в касах у переддень або в день показу (але не раніше). Взяти квитки на паралельні сеанси неможливо.

 

У разі втрати абонемент не поновлюється.

 

ФЕСТИВАЛЬНА АКРЕДИТАЦІЯ

 

Запрошені гості, учасники та партнери фестивалю автоматично отримують фестивальну акредитацію. Про деталі та умови акредитації ЗМІ читайте тут:  http://docudays.org.ua/accreditation/.

 

Акредитовані гості, учасники, представники ЗМІ та партнери фестивалю можуть отримати квиток безкоштовно у фестивальних касах за умови пред’явлення фестивального бейджа. Це можна зробити у переддень (але не раніше) або в день показу. На один сеанс можна взяти не більше одного квитка. Взяти квитки на паралельні сеанси неможливо. Квиток дійсний за умови пред'явлення фестивального бейджа контролеру на вході до кінозали.

Всі фестивальні бейджі є іменними та не можуть передаватися іншим особам. У випадку користування чужим іменним бейджем, його буде вилучено адміністрацією або службою охорони фестивалю. Поновлення бейджа у такому випадку неможливе.

У разі втрати бейджа його поновлення може бути оформлене в акредитаційній службі за умови пред'явлення документів, що посвідчують особу.

 

УМОВИ ДОСТУПУ НА СЕАНСИ   

 

Будь ласка, займайте своє місце у залі за 10 хвилин до початку сеансу. У разі запізнення на кінопоказ співробітники фестивалю мають право відмовити у доступі на сеанс.

 

«Щасливі хвилини» (Last minute acсsess) - це можливість для власників фестивальних бейджів та абонементів, які не мають квитка, зайняти вільні місця у залі за наявності таких. Вхід до зали відбувається за вказівкою співробітника фестивалю після початку сеансу в порядку живої черги. Біля входу до кожної кінозали є вказівник на місце формування черги.

Оргкомітет фестивалю зберігає за собою право без пояснень анулювати квиток, якщо його власник порушує правила фестивалю, або його поведінка може призвести до пошкодження майна кінотеатру, є образливою та неприпустимою щодо глядачів, співробітників фестивалю та кінотеатру.      

 

Несанкціонована оргкомітетом фестивалю фото- і відеозйомка у залі під час кінопоказу категорично заборонена.

 

Зазначені правила стосуються всіх фестивальних локацій.

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
23–30
березня 2018
3
мiсяцi до початку фестивалю

Завантажуйте мобільний додаток Docudays UA