ВІДЧУЙ ЗМІНИ

Як організувати ефективну громадську інформаційну кампанію? Як достукатися до аудиторії в регіонах? Як виміряти ступінь впливу? 

 

П’ять потужних фестивалів документального кіно про права людини об'єдналися задля втілення правозахисних ініціатив, воркшопів та кампаній. «One World» (Чехія), WatchDocs (Польща), Фестиваль кіно про права людини Verzio (Угорщина), Docudays UA (Україна), CineDOC-Tbilisi (Грузія) стали партнерами в роботі над спільним проектом — ВІДЧУЙ ЗМІНИ (EXPLORE IMPACT). Цей проект покликаний сприяти розвитку громадянського суспільства та захисту прав людини й меншин.

 

Покази документальних фільмів про проблеми, пов’язані з правами людини, а також дискусії та дебати після цих показів – один із найефективніших інструментів донести ідеї до аудиторії та вплинути на спосіб мислення людей. Саме суспільство відіграє важливу роль у політичному житті усіх країн Східного партнерства та Вишеградської групи і стає вирішальним фактором у політичному процесі. Тому ініціативи, які мають великий вплив на формування суспільної думки в кожній країні, є вкрай важливими. І саме через це п’ять важливих фестивалів кіно про права людини (з Польщі, Чехії, Угорщини, Грузії та України) об’єдналися, щоб втілити в життя масштабний проект для дослідження впливу на аудиторію, поширення демократичних цінностей та відстоювання прав людини.

 

Новаторським аспектом цього проекту є те, що вплив рідко досліджують у такий розмаїтий спосіб — з використанням дослідження даних, презентацій, воркшопів та кампаній.

 

Дуже важливо, щоб організації з країн Вишеградської групи ділилися своїм досвідом з організаціями з країн Східного партнерства. Усі партнери-учасники проекту ВІДЧУЙ ЗМІНИ (EXPLORE IMPACT) підтримують менші громадські організації та низові ініціативи у невеликих містах: а саме — це починаючи від успішних кінопоказів у школах, які координує «One World» до розвинутої системи регіональних партнерів в Україні, тренінгів Future Docs у Польщі, ініціативи CivilDOC у Грузії та програми розширення аудиторії Verzio в Угорщині.

 

Docudays UA організує тренінг для регіональних координаторок та координаторів в Україні

23/03/2018 — 30/03/2018

 

Саме через широку мережу регіональних партнерів по всій Україні фестиваль підтримує низові ініціативи, які мають на меті сприяти суспільному та культурному добробуту різних мереж спільнот. Впливати на освічену проєвропейську аудиторію в Києві не так складно, як впливати на аудиторію в регіонах України. Тому регіональні покази дуже важливі, особливо зараз, коли Східну Україну розриває війна, коли «м’яка сила» Росії може вплинути на багатьох соціально вразливих людей і коли деякі з необхідних, але болісних реформ, які впроваджує український уряд, можуть відвернути інтерес людей від демократичних цінностей. Тому Docudays UA навчить своїх регіональних координаторок та координаторів програмуванню, просуванню та іншим видам діяльності, важливих для збільшення впливу в регіонах України.

21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024