Продюсери зустрічають продюсерів

B2B Doc: Producers Meet Producers (B2B Doc: Продюсери зустрічають продюсерів) – індустріальна подія B2B Doc (Baltic to Black Sea Documentary Network), створена в співпраці з Міжнародним фестивалем документального кіно про права людини Docudays UA.

 

Запрошуємо подавати заявки продюсерів та продюсерок документальних фільмів з країн пострадянського простору. Відібрані учасники матимуть змогу презентувати свої кінопроекти визнаним продюсер(к)ам документального кіно зі Скандинавії, Прибалтики та інших країн Європи, які зацікавлені в документальних історіях з пострадянських країн та Східної Європи, для організації міжнародного співвиробництва.

 

Щоб вас обрали для участі в цій зустрічі, необхідно:

 

1) заповнити анкету;

2) бути активним продюсером або продюсеркою, які мешкають у таких країнах: Білорусь, Україна, Молдова, Грузія чи Вірменія;

3) мати проект із певним міжнародним потенціалом;

4) володіти англійською мовою.

 

Захід складатиметься з двох частин.

 

Під час першої частини відбудуться відкриті презентації проектів: 6-хвилинний пітчинг з показом відеоматеріалів. А після кожного проекту – 6 хвилин для відповідей на запитання.

 

Під час другої – пройдуть зустрічі віч-на-віч для детального обговорення з продюсер(к)ами, які зацікавилися вашим проектом. B2B Doc покриває витрати на дорогу та проживання для обраних проектів.

 

Також B2B Doc проведе короткий тренінг для обраних проектів за день до самого заходу.

 

Усі події в рамках цього заходу відбуватимуться винятково англійською мовою.

 

Будь ласка, заповніть анкету для заявки та надішліть її на електронну адресу: apply@b2bdoc.se.

 

Кінцевий термін подачі заявок: 20-те лютого 2018 року. Список обраних проектів буде оголошено 1-го березня 2018 року.

 

B2B Doc: Producers Meet Producers у рамках Міжнародного фестивалю документального кіно Docudays UA відбудеться 25 березня.

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
23–30
березня 2018
25
днiв до початку фестивалю

Завантажуйте мобільний додаток Docudays UA