Акредитація

Відкрито акредитацію ЗМІ на XIV Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA (23 – 30 березня 2018 року).

 

Журналіст(к)ам, які бажають висвітлювати події фестивалю, необхідно зареєструватись за наступним посиланням і заповнити акредитаційну форму для преси.

 

Акредитація надається тільки співробітникам(-цям) офіційних медіа (зареєстровані друковані видання, радіо і телебачення, інформаційні та інформаційно-аналітичні онлайн-видання). Рішення про надання акредитації журналіст(к)ам-фрілансер(к)ам прес-служба прийматиме на основі попередньої співпраці із журналістом(-кою) або огляду його/її публікацій.

 

Після завершення фестивалю журналіст(-ка) зобов’язаний(-а) надати посилання на публікації або будь-яке інше підтвердження виходу матеріалу про фестиваль у медіа на запит прес-служби. Прес-служба фестивалю залишає за собою право відмовити в наданні акредитації без пояснення свого рішення.  

 

Дедлайн для акредитації – 9 березня 2018 року.

 

З питань організації інтерв’ю та отримання додаткової інформації для медіа звертайтеся, будь ласка, до Дарини Ніколенко, прес-секретарки фестивалю на e-mail press@docudays.org.ua.

 

До зустрічі на фестивалі!

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
23–30
березня 2018
25
днiв до початку фестивалю

Завантажуйте мобільний додаток Docudays UA