Акредитація

Акредитацію ЗМІ на XV Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA (23 – 30 березня 2018 року) буде відкрито згодом. Слідкуйте за новинами на нашому сайті!

 

Акредитація надається тільки співробітникам(-цям) офіційних ЗМІ (зареєстровані друковані видання, радіо й телебачення, інформаційні та інформаційно-аналітичні онлайн-видання). Рішення про надання акредитації журналіст(к)ам-фрілансер(к)ам прес-служба прийматиме на основі попередньої співпраці або огляду його/її публікацій. Від одного видання подати заявку на акредитацію може не більше двох журналістів(-ок).

 

Після завершення фестивалю журналіст(-ка) зобов’язаний(-а) надати посилання на публікації або будь-яке інше підтвердження виходу матеріалу про фестиваль у ЗМІ на запит прес-служби. Прес-служба фестивалю залишає за собою право відмовити в наданні акредитації без пояснення такого рішення.  

 

Фестивальний бейдж PRESS належить акредитованому журналісту(-ці) і не може передаватися іншим особам. Організатори залишають за собою право анулювати акредитацію в разі передачі бейджа.

 

Для отримання детальнішої інформації щодо фестивалю та його проектів звертайтеся на e-mail press@docudays.org.ua.

 

До зустрічі на Docudays UA!

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
23–30
березня 2018
4
мiсяцi до початку фестивалю

Завантажуйте мобільний додаток Docudays UA