Акредитація

Відкрито акредитацію ЗМІ на XIV Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA (24 – 31 березня 2017 року).

 

Журналіст(к)ам, які бажають висвітлювати події фестивалю, необхідно заповнити онлайн-анкету.

 

Акредитація надається тільки співробітникам(-цям) офіційних ЗМІ (зареєстровані друковані видання, радіо й телебачення, інформаційні та інформаційно-аналітичні онлайн-видання). Рішення про надання акредитації журналіст(к)ам-фрілансер(к)ам прес-служба прийматиме на основі попередньої співпраці або огляду його/її публікацій.

 

Після завершення фестивалю журналіст(-ка) зобов’язаний(-а) надати посилання на публікації або будь-яке інше підтвердження виходу матеріалу про фестиваль у ЗМІ на запит прес-служби. Прес-служба фестивалю залишає за собою право відмовити в наданні акредитації без пояснення такого рішення.  

 

Фестивальний бейдж PRESS належить акредитованому журналісту(-ці) і не може передаватися іншим особам. Організатори залишають за собою право анулювати акредитацію в разі передачі бейджа.

 

Дедлайн для акредитації – 13 березня.

 

З питань організації інтерв’ю та отримання додаткової інформації для ЗМІ звертайтеся, будь ласка, до Дарини Ніколенко, прес-секретарки фестивалю, на e-mail press@docudays.org.ua.

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО про права людини
24–31
березня 2017
2
мiсяцi до початку фестивалю

Завантажуйте мобільний додаток Docudays UA