Акредитація

Акредитацію ЗМІ на XIV Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA (24 – 31 березня 2017 року) завершено.

 

Акредитація надається тільки співробітникам(-цям) офіційних ЗМІ (зареєстровані друковані видання, радіо й телебачення, інформаційні та інформаційно-аналітичні онлайн-видання). Рішення про надання акредитації журналіст(к)ам-фрілансер(к)ам прес-служба прийматиме на основі попередньої співпраці або огляду його/її публікацій. Від одного видання подати заявку на акредитацію може не більше двох журналістів(-ок).

 

Після завершення фестивалю журналіст(-ка) зобов’язаний(-а) надати посилання на публікації або будь-яке інше підтвердження виходу матеріалу про фестиваль у ЗМІ на запит прес-служби. Прес-служба фестивалю залишає за собою право відмовити в наданні акредитації без пояснення такого рішення.  

 

Фестивальний бейдж PRESS належить акредитованому журналісту(-ці) і не може передаватися іншим особам. Організатори залишають за собою право анулювати акредитацію в разі передачі бейджа.

 

ПРАВИЛА РОБОТИ ЗМІ НА DOCUDAYS UA-2017

 

XIV Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбудеться у Києві з 24 по 31 березня в Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6), у кінотеатрах «Київ» (вул. Велика Васильківська, 19) та «Кінопанорама» (вул. Шота Руставелі, 19).

 

Фестивальний прес-пакет та акредитаційні бейджі PRESS ви зможете отримати в холі другого поверху Будинку кіно за стійкою «АКРЕДИТАЦІЯ»:

24 березня з 10:00 до 18:00

25–29 березня з 10:00 до 19:00

 

Церемонія відкриття Docudays UA-2017: 24 березня о 19:00

Церемонія закриття Docudays UA-2017: 30 березня о 19:00

 

Цього року вхід на церемонії відкриття і закриття фестивалю – за запрошенням. 

 

Про квитки

 

Із бейджем PRESS ви зможете брати безкоштовний квиток на вечірні сеанси. Квиток можна взяти у переддень або в день сеансу у фестивальних касах. Будь ласка, займайте своє місце у залі за 10 хвилин до початку сеансу. У разі запізнення на кінопоказ співробітники фестивалю мають право відмовити у доступі на сеанс. 

 

Кількість квитків для преси буде обмежено на наступні програми: DOCU/ХІТИ, МАЙСТРИ, 4 ГРАДУСИ. Просимо пильнувати особливо популярні кінопокази і брати на них квитки заздалегідь. З детальною програмою фестивалю Docudays UA-2017 вже можна ознайомитись на нашому сайті: docudays.org.ua.

 

Фестивальні каси:

Будинок кіно: вул. Саксаганського, 6, 1й поверх | з 10:00 до 21:00

Кінотеатр «Кінопанорама»: вул. Шота Руставелі, 19 | з 12:00 до 21:00

Кінотеатр «Київ»: вул. Велика Васильківська, 19 | з 9:00 до 21:00

 

На сеанси, які починаються до 15:00, квитки не потрібні. У програмці фестивалю навпроти кожного заходу вказано, які умови входу на нього. Якщо у вас виникатимуть питання щодо цього - звертайтеся до волонтерів прес-служби фестивалю. Упродовж фестивалю вони працюватимуть в холі другого поверху Будинку кіно - там же, де ви отримаєте фестивальний прес-пакет. Інформація про квитки.

 

Про простір і відеотеку

 

На фестивалі діятиме лаунж-простір (третій поверх Будинку кіно), який буде облаштовано для інтерв’ю та комфортної роботи преси.

 

Конкурсну програму можна переглянути у відеотеці, яка працюватиме з 25 до 29 березня з 10:00 до 22:00, а 30 березня - з 10:00 до 18:00. Відеотека розташована на першому поверсі Будинку кіно поряд із Білою вітальнею.

 

Правила зйомки на Docudays UA

 

Під час церемоній відкриття і закриття фестивалю дозволено здійснювати фото- і відеозйомку у кінозалі протягом офіційного представлення та не більше 10-ти хвилин під час показу фільму.

 

Під час решти кінопоказів фото- і відеозйомка заборонена. Під час подій DOCU/КЛАС фото- і відеозйомка дозволена протягом не більше 5-ти хвилин.

 

Зйомка у ЖИВІЙ БІБЛІОТЕЦІ дозволена лише за умови погодження учасників та учасниць проекту.

 

Будь-яка фото і відеозйомка має бути погоджена попередньо з прес-службою фестивалю.

 

Для отримання детальнішої інформації щодо фестивалю та з питань організації інтерв’ю звертайтеся до Дарини Ніколенко, прес-секретарки фестивалю, на e-mail press@docudays.org.ua.

 

До зустрічі на Docudays UA-2017!

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО про права людини
24–31
березня 2017
4
днi до кінця фестивалю

Завантажуйте мобільний додаток Docudays UA