Конкурс інстаграм-фото: покажи довкілля країни

22 грудня 2016

Відсьогодні Docudays UA запрошує всіх охочих узяти участь у конкурсі Instagram-фото, присвяченому екологічним проблемам в Україні - #eсоokо.

 

На цю ідею нас надихнув фотопроект #EveryDayClimateChange. Потроху відкриваємо секрети: у рамках Docudays UA-2017 відбудеться виставка найкращих робіт проекту.

 

#EveryDayClimateChange – це Instagram-стрічка, у якій понад сорок фотографів та фотографок, які мешкають на п’яти континентах, щодня розповідають про наслідки глобального потепління в усьому світі.

 

 

«Візьмемо, наприклад, світлину самотньої ялини посеред просіки в штаті Альберта Канади. Ця країна нині – один із найбільших у світі експортерів виробів із дерева і, як наслідок, один зі світових лідерів із винищення незайманих лісів. Результати цього — не лише знищення флори й фауни, ерозія ґрунтів, повені та посухи. Вирубка лісів має далекосяжні наслідки: вона сприяє зміні клімату на землі, що матиме безпосередній негативний вплив на життя кожного з нас. І ця проблема актуальна не тільки для Канади: площа українських лісів також зменшується швидкими темпами, – говорить Надія Чушак, координаторка правозахисних програм Docudays UA. - Відсутність культури переробки відходів, надмірне споживання, навіть туризм нищать довкілля. Ці проблеми напрочуд актуальні й для України також. І ми заохочуємо учасників та учасниць конкурсу фіксувати їх за допомогою своїх камер».

 

#ecоokо має на меті поєднати фотографію, екоактивізм та соціальні мережі, аби показати наслідки змін клімату для нашої планети, розказати про ці процеси та мотивувати людей до спільної боротьби з ними. Адже зміни клімату – це повсякденна реальність для всіх нас, яка вимагає рішучої та спільної протидії.

 

Конкурс, який організовує наш фестиваль, прагне привернути увагу активних громадян та громадянок України не лише до загальної проблеми змін клімату, а й до конкретніших негативних впливів людської діяльності на навколишнє середовище. Тому заохочуємо до участі в конкурсі. Публікуйте на Instagram-платформу із хештегами #eсоokо та #DocudaysUA роботи (фотографія та супровідний текст), що документують шкідливий вплив людської діяльності на довкілля в Україні та/або показують шляхи вирішення екологічних проблем.

 

Детальніше про умови конкурсу читайте за посиланням.

 

Дедлайн для всіх робіт – 28 лютого 2017 року.

 

Конкурс організований за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні. Партнери конкурсу: ГO «Українська молодіжна кліматична асоціація».

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО про права людини
24–31
березня 2017
2
мiсяцi до початку фестивалю

Завантажуйте мобільний додаток Docudays UA


DOCU/ЮНІСТЬ: Маленькі діти й Великі мрії
Новини
DOCU/ЮНІСТЬ: Маленькі діти й Великі мрії
Цього року в DOCU/ЮНІСТЬ – програмі документального кіно для дітей та підлітків – ми зібрали п'ять фільмів особливої ритміки та світовідчуття
Новини
Відкрито акредитацію ЗМІ на Docudays UA-2017
Новини
Відкрито акредитацію ЗМІ на Docudays UA-2017
Новини
WARSCAPE оголошує проекти-фіналісти
Новини
WARSCAPE оголошує проекти-фіналісти
З радістю оголошуємо шість команд, які візьмуть участь у другому етапі міжнародного конкурсу проектів документальних фільмів WARSCAPE («Воєнні ландшафти»)
Новини
Від бога в мушлі до «ПОКОЛІННЯ С.»
Новини
Від бога в мушлі до «ПОКОЛІННЯ С.»
Docudays UA підготував особливу добірку фільмів, в яких є місце капусті, сатані і джинсам з масмаркету. Цьогорічна програма «ПОКОЛІННЯ С.» розповідає про те, на що можуть впливати сучасники, якщо справді цього захочуть
Новини
Українська прем'єра фільму про Олега Сенцова на Docudays UA
Новини
Українська прем'єра фільму про Олега Сенцова на Docudays UA
Показ документальної стрічки «Процес. Російська держава проти Олега Сенцова» режисера Аскольда Курова – спеціальна подія цьогорічного фестивалю
Новини
Документальна діагностика. Фіналісти проекту «The Guardian прямує в У…
Новини
Документальна діагностика. Фіналісти проекту «The Guardian прямує в Україну»
Рівно рік тому «The Guardian прямує в Україну» оглосив своїх фіналістів. З-поміж ста заявок з усієї України три проекти стали готовими документальними фільмами: «Домашні ігри» Аліси Коваленко, «Ленінопад» Світлани Шимко та «Історія зимового саду» Семена Мозгового
Новини
Відкрито продаж фестивальних абонементів
Новини
Відкрито продаж фестивальних абонементів
Новини